Mayıs
23
2017
Mobil
0
1,489

1.3 milyon TL'lik akıllı telefon satışa sunuldu!

1.3 milyon TL'lik akıllı telefon satışa sunuldu!

Vertu, Signature Cobra Limited Edition adını verdiği 1.3 Milyon TL'lik akıllı telefonunu satışa sundu. Bu telefonu satın alanı bir de bir sürpriz bekliyor.

Geçtiğimiz aylarda Hakan Uzan tarafından satın alınan lüks telefon üreticisi Vertu, bugün Signature Cobra Limited Edition isimli yeni telefonunu satışa sundu. Fiyatı ile belli başlı kişilere hitap eden Signature Cobra Limited Edition, tam 360.000 dolar yani yaklaşık 1.3 milyon TL fiyat etiketine sahip.

Peki, Vertu Signature Cobra Limited Edition'ı bu kadar pahalı yapan ne? Kırmızı yakut ile yapılan yılan destenli Signature Cobra Limited Edition'da tam 439 adet yakut ve 2 zümrüt taşı bulunuyor. Değerli taş tutkunları için geliştirilen telefondan dünya üzerinde sadece 8 adet bulunuyor.

Sınırlı sayıda satışa sunulan Vertu Signature Cobra Limited Edition saatler içerisinde tükendi. Telefon ile sipariş edilen Vertu Signature Cobra Limited Edition'ı satın alanlara, telefonları helikopter ile gönderildi.

Bu kadar pahalı olmasına rağmen Vertu Signature Cobra Limited Edition hiçbir uygulamayı çalıştırmaması ile dikkat çekiyor. Eğer Vertu Signature Cobra Limited Edition'ı alsaydınız 1.3 milyon TL ile sadece görüşme yapacaktınız.

Akıllı telefona ait görsellere aşağıdan ve sonraki sayfalardan inceleyebilirsiniz.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Etiket bulutu