Mayıs
28
2017
İnternet
0
439

Amazon'dan Ramazan indirimi!

Amazon'dan Ramazan indirimi!

Alışveriş sitesi Amazon, Ramazan ayına özel indirim kuponu dağıtıyor. Sınırlı sayıda olan Ramazan indirim kuponu kaçmaz.

Amazon, Amazon.de olarak geçtiğimiz yılın sonlarına doğru resmi olarak Türkiye'de hizmet vermeye başlamıştı. 49 Euro ve üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı sunan Amazon.de, şimdi de Ramazan ayına özel kampanyasını duyurdu. Amazon, Ramazan ayına özel indirim kuponu veriyor. Peki, bu indirim kuponunu kullanmak için şartlar neler?

Toplam sipariş tutarı en az 40 Euro olacak şekilde seçtiğiniz ürünleri alışveriş sepetine ekleyin. Alışverişi tamamlama adımında "Hediye kartı ya da promosyon kodu ekle" yazan kutucuğa "RAMAZAN" indirim kodunu girdiğinizde, 10 € indirim otomatik olarak sipariş tutarından düşülecek.

Bu kampanya 12.06.2017 tarihine kadar sürecek. Ancak kitaplar, takvimler, dijital ürünler, hediye kartları ve 3. taraf satıcılar tarafından satılan ürünler bu kampanya dışında yer alıyor. Ayrıca bu indirim kuponu sadece Türkiye'deki teslimat adreslerine özel olarak belirlenmiş.

1482425954_amazon.jpg

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu