Mart
28
2017
Mobil
0
346

Android'in yaratıcısı yeni telefonunu gösterdi!

Android'in yaratıcısı yeni telefonunu gösterdi!

Android'in yaratıcısı Andy Rubin, iPhone ve Pixel katili yeni telefonunu attığı Tweet ile gösterdi. İşte amiral gemisi katili telefonun özellikleri ve tasarımı.

Android'in yaratıcısı olarak bilinen Andy Rubin, iPhone ve Google Pixel serileri gibi üst düzey telefonlara meydan okuyacak bir telefon geliştiriyordu. A. Rubin, Essential Products isimli yeni bir şirkette çalışıyor. Essential Products adı altında FIH-PM1 isimli telefon Ocak ayında Geekbench testinde görünmüştü.

Bugün A. Rubin tarafından atılan bir tweet, FIH-PM1 isimli yeni telefonunu tuttuğunu gösteren bir fotoğraf içeriyor. Xiaomi Mi Mix gibi çerçevesiz ekranlı görünen yeni telefonun, ergonomik açıdan çok rahat olduğu fotoğrafta vurgulanmak isteniyor.

Ocak ayındaki Geekbench testi sonuçlarına göre bu telefon, Snapdragon 835 yonga setine, 4 GB RAM'e, iPhone'daki gibi basınca duyarlı 3D Touch benzeri 5.5 inç büyüklüğünde ekrana sahip olacak. Android 7.0 Nougat ile kutusundan çıkması beklenen FIH-PM1 bakalım söylendiği gibi amiral gemisi katili olabilecek mi?

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu