Haziran
11
2017
Sosyal Medya
0
457

Anti sosyal medya simülatörü Binky!


Günümüz sosyal medya bağımlığına karşı bir tepki olarak geliştirilen ve tamamen size yönelik olan eşsiz Anti-sosyal medya simülatörü Binky ile tanışın.

Gün geçmiyor ki günümüz hastalıkları-bağımlıkları için geliştirilmiş yeni bir buluş veya yazılım ortaya çıkmasın. Bugün sizlere bahsedeceğimiz uygulamanın adı ise Binky. Günümüz sosyal medyasının verdiği zararlara tepki olarak geliştirilen Binky’e yakından bakıyoruz.

Anti sosyal medya simülatörü Binky!

Geliştiricisinin de söz ettiği gibi “Şaka gibi başlayan” bu proje kısa sürede gerçek bir uğraşa döndü ve ortaya anti sosyal medya simülatörü Binky çıktı. Binky, temel anlamda günümüz sosyal medyasında bulunan bunaltıcı, sıkıcı ve rahatsız edici içeriklerden uzak durmak için tasarlanmış tamamen şahsa yönelik özel bir uygulama.

17-06/11/anti-sosyal-medya-simulatoru-binky-ile-tanisin-1.jpg

Basitçe sizin hoşlandığınız ve beğendiniz içerikler - konular doğrultusunda tamamen rastgele asılsız gönderiler üreten Binky, böylelikle tam da sizin görmek istediğiniz türden içerikleri karşınıza çıkarabiliyor. Dahası Binky ile paylaşım yapabiliyor ve gerçek hayatla alakası olmayan kişilerle mesajlaşabiliyorsunuz bile.

Yapılan testlerde anti sosyal medya simülatörü Binky’i kullananların, normal sosyal medya platformlarını kullanan kullanıcılara göre çok daha mutlu ve huzurlu olduğu gözlemlenmiş. Son olarak, günümüz popüler sosyal medya platformlarının aksine Binky’nin sizle ilgili herhangi bir veri toplamadığını-satmadığını, dolayısıyla uygulama içerisinde ne yaparsanız yapın tamamen özgür ve güvende olduğunuzu belirtmeden geçmeyelim.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Etiket bulutu