Mayıs
10
2017
İnternet
0
410

Apple'dan yeni satın alım!

Apple'dan yeni satın alım!

Apple, uyku teknolojileri üzerinde uzmanlaşan Beddit firmasını satın aldığını duyurdu. Peki, Apple, Beddit ile ne yapacak?

Apple, popüler iOS uyku izleme platformu ve donanım üreticisi Beddit'i satın aldı. Ancak satın alımın spesifik ayrıntıları henüz belli değil. Bu haberin ortaya çıkmasından sonra ise Beddit, web sitesinde gizlilik politikasını güncelledi.

Beddit, güncellediği gizlilik politikası ile iOS uygulamasının Apple'ın satın alımının bir parçası olarak gelen kişisel veri toplama politikasındaki değişikliği yansıtacak şekilde güncellendi. Beddit uygulamasında artık kişisel verileriniz Apple Gizlilik Politikası uyarınca toplanacak ve kullanılacak.

Beddit, iOS ve Apple Watch ile uyumlu çalışan uyku izleme donanımını satıyor. Şirket daha doğru uyku izlemek için yatak örtüsünün altına yerleştirilen Beddit 3 Uyku Monitörünü kullanıyor. Bu ürün, Apple'ın çevrimiçi mağazası Apple Store'da satılıyor.

1494397473_applewatchbedditapp.jpg

Uyku izleme, Apple Watch için en çok aranan özelliklerden biriydi. Apple'ın Beddit'in satın alınması, şirketin kullanıcıların bu alandaki isteklerini Apple Watch Series 3 ile gerçekleştireceğinin sinyallerini veriyor.

Ancak Apple bunu bir güncelleme ile yani watchOS 4 ile de sunabilir. Eylül ayında resmi olarak sunulacak olan watchOS 4 ile uyku takibi özelliği saate eklenebilir

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Etiket bulutu