Nisan
17
2017
İnternet
0
431

Apple, Google ve Facebook 2075'teki durumları ne olacak?

Apple, Google ve Facebook 2075'teki durumları ne olacak?

Apple'ın kurucu ortaklarından Steve Wozniak, Apple, Google ve Facebook'un geleceği hakkındaki öngörülerini paylaştı.

Steve Jobs ile Apple'ın kurucu ortaklarından olan Steve Wozniak, 2075 seneı hakkındaki tahminlerini paylaştı. S. Wozniak'a göre; 2075 seneında Apple, Google ve Facebook daha büyük firmalar haline gelecek.

USA Today ile yapılan röportajda Apple'ın kurucu ortağı, 2075 seneına ilişkin öngörülerini sundu. Woz, "Apple, IBM gibi uzun ömürlü olacak. Apple'ın nakitine bakın (246 milyar dolar), her şeye yatırım yapabilir. Dolayısıyla Apple 2075 seneında bu nakitini daha arttıracak ve hala faaliyet gösterecek. Ayrıca aynı şey Google ve Facebook için de geçerli." dedi.

"Evet, IBM 1911'den beri varlığını sürdürüyor. Peki, hala faaliyet gösteren IBM eskisi kadar güçlü mü? Bu nokta tartışmaya açık görünüyor."

Wozniak ayrıca; yeni kentlerin çölde inşa edilececek. İnsanlar kubbeli yapılarda yaşayacak ve dışarı çıkmak için özel kıyafetler giyecek.

1492417879_wozniak.jpg

İnsanlar hastalıkları teşhis etmek için yapay zeka kullandığı için doktorları pek iyi bir gelecek beklemiyor. Woz'a göre; Mars kolonisi de olacak. Ancak Woz, 2075 seneına kadar uzaylılarla karşılaşıp karşılaşmayacağımızdan emin değil.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu