Mart
25
2017
Oyun
0
459

ARMA 3 toplam ne kadar satmış?

ARMA 3 toplam ne kadar satmış?

Sevilen savaş simülasyon oyunlarından ARMA 3'ün yapımcısından oyunun ne kadar satıldığına dair açıklamalar ve 2017 planları hakkında yeni bilgiler geldi!

Oyun dünyasının gelmiş geçmiş en ünlü askeri simülasyon oyunlarından biri olan Arma serisi, gerçekçi mekanikleri, devasa haritaları ve muhteşem grafikleri ile FPS oyunu seven oyuncuların büyük bir şevkle oynadığı yapımlarından biri.

 

Sahip olduğu detaylı mod desteği ile birbirinden farklı modların da kullanılabildiği Arma serisi, 2017 yılında yeni DLC'ler ile zenginleşecek. Bohemia Interactive, ARMA 3 için yaptığı açıklamayla oyunun çıkış yaptığı Eylül 2013 tarihinden günümüze kadar yaklaşık 3 milyon sattığını duyurdu.

Bir savaş simülasyonu oyunu için oldukça yüksek bir satış olan 3 milyon, yeni gelecek DLC'ler ve geliştirmelerle birlikte daha yüksek rakamlara da çıkacaktır. Ayrıca ARMA serisinin yapımcısı Bohemia Interactive'in yeni oyunu olan Project Argo'nun ücretsiz testlerine katılmak istiyorsanız. Buradaki linkten siteye ulaşabilirsiniz.

 
Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu