Haziran
11
2017
Oyun
0
333

Assassin's Creed Origins netleşiyor!

Assassin's Creed Origins netleşiyor!

Sızıntılar ile birlikte ortaya çıkan Assassin's Creed: Origins'in, bu sefer de GameInformer dergisine özel olarak yollanan kapak görseli sızdırıldı.

Ubisoft'un her sene düzenli olarak piyasaya sürdüğü Assassin's Creed serisi, 2015 senesinde piyasadaki yerini alan Assassin's Creed: Syndicate'den sonra firma tarafından durdurulmuştu.

Yine de geçtiğimiz sene yeni bir Assassin's Creed oyunu görmesek bile sinemada ilk Assassin's Creed filmini görmüştük.

Ubisoft'un, önümüzdeki E3 fuarında duyurulması beklenen yeni Assassin's Creed oyunu olan Assassin's Creed: Origins, önce isim sızıntısıyla ve daha sonra da sızdırılan görseller ile gündeme gelmişti.

Geçtiğimiz saatlerde ise Sony PlayStation 4 için ön sipariş kartı ile sızdırılan oyun, bugün GameInformer dergisinin bir sonraki kapak görseli ile birlikte ortaya çıktı. 

Sızdırılan görselde de Assassin's Creed: Origins'i görüyoruz.

17-06/10/10-1497049757.jpg

Sızdırılan bu görselin yanı sıra, Assassin's Creed: Origins'e ait olan birkaç PlayStation 4 kataloğu ve broşörleri de sızdırıldı. Bu broşörlere bakılınca da yeni oyunun Assassin's Creed: Origins olduğunu ve birkaç özel içerik ile geleceğini görüyoruz.

Yine de buna rağmen geçtiğimiz günlerde logosu yenilenen firmanın, eski logosunun görselde olduğunu da görüyoruz. Bu durum ya broşörlerin daha önce basıldığını, ya da sahte olabileceğini bizlere gösteriyor.

Bu broşör ve kataloglara aşağıdan bakabilirsiniz.

17-06/10/assassins-creed-1001828.jpg

17-06/10/editions-1001829.jpg

Bu tür sızıntıların reklam olması ve gündeme gelmesi için bizzat Ubisoft tarafından yapıldığı da bir diğer söylentiler arasında yerini koruyor.

Bu sızıntılara göre de Assassin's Creed: Origins, 28 Ekim 2017 tarihinde PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için piyasadaki yerini alacak.

Yeni Assassin's Creed oyununun ise E3 2017'de kesin bir şekilde duyurulması bekleniyor.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu