Temmuz
10
2017
Mobil
0
529

Aynalı iPhone 8 geliyor!

Aynalı iPhone 8 geliyor!

Apple'ın iPhone 8 modeli hangi renk seçeneklerine sahip olacak.

Her gün Apple iPhone 8'in tanıtımına bir gün daha yaklaşıyoruz. Apple’ın onuncu yıldönümü modeli, OLED panelini kullanacak ilk iPhone olacak ve en yeni spekülasyon, Apple'ın Touch ID özelliği olmadan telefonu başlatacağını gösteriyor. Bunun yerine, Apple'ın ön kamerada bulunan bir yüz tanıma özelliğini kullanması bekleniyor. Üst düzey bir Apple analisti olan Ming-Chi Kuo, bu yılın başlarında bu teknolojiyi devrimci olarak nitelendirmişti.

Başka bir yeni söylentiye göre Apple, iPhone 8'i dört farklı renkte sunacak ve bunlardan biri yeni olacak. Bu bilgiler, yılbaşından beri sızdırılan iPhone 8 görüntülerinin birçoğunu oluşturan Benjamin Geskin tarafından geliyor. Bir kaynak Geskin'e yeni rengin ayna benzeri yansıtıcı bir görünüme sahip olduğunu söyledi. Bunun nasıl olacağına dair bir örnek göstermek için Geskin, aynalı iPhone 8 fotoğraflarını gösterdi.

Geskin'in kaynağı doğruysa, Apple iPhone 7 ve Apple iPhone 7 Plus için mevcut altı renk seçeneğinin yarısı iPhone 8 ile kaybolacak. Altı mevcut renk şunları içeriyor:

Jet Siyahı

Siyah

Gümüş

Altın

Altın gül

Kırmızı

Aşağıda ve sonraki sayfalarda Benjamin Geskin'in yayınladığı fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

1499670394_mirrored-cases-show-what-the-new-mirror-like-finish-for-the-iphone-8-could-look-like.jpg

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu