Haziran
25
2017
Oyun
0
3,607

Bayramda oynayabileceğiniz oyunlar!

Bayramda oynayabileceğiniz oyunlar!

Ramazan Bayramı'nda yollarda bol bol vakit geçiriyoruz. Aile ziyaretlerine giderken yolculuklarınızı daha keyifli hale getirecek 5 tavsiye ile karşınızdayız.

Öncelikle hepinizin mübarek Ramazan Bayramı kutlu olsun sevgili SDN takipçileri. Bu güzel bayram günlerinin belki de en can sıkıcı yönü bitmek bilmeyen yollar. Eh, bayram ziyareti derken günler boyu yollarda oluyoruz. Peki, yolda giderken ne yapcağız. Elbette oyun oynayacağız. İşte Bayramda yollarda vakit geçirmek için oynayacağınız 5 mobil oyun tavsiyesi.

Bayramda oynayabileceğiniz 5 mobil oyun

Ramazan Bayramı süresince oynayabileceğiniz hem internet bağlantısı varken hem de yokken eğlenceli vakit geçirebileceğiniz 5 farklı mobil oyun ile karşınızdayız. Bu mobil oyunlar hem iOS için hem de Android için indirilebilir durumdalar.

O zaman vakit geçmeden sizi videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler. Oyunların linkine videonun hemen altından ulaşabilirsiniz.

17-06/25/badlands-sdn.jpg 1. Badlands 1-2 :: Badlands Android için indir! :: Badlands iOS için indir! :: Badlands 2 Android için indir! :: Badlands 2 iOS için indir! 17-06/25/limbo-sdn.jpg 2. LIMBO :: LIMBO Android için indir! :: LIMBO iOS için indir! 17-06/25/plague-inc-sdn.png 3. Plague Inc. Plague Inc. Android için indir! Plague Inc. iOS için indir! 17-06/25/alto-s-adventure.png 4. Alto's Adventure :: Alto's Adventure Android için indir! :: Alto's Adventure iOS için indir! 17-06/25/freeze-sdn.jpg 5. Freeze! :: Freeze! Android için indir! :: Freeze! iOS için indir!
Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Etiket bulutu