Mart
20
2017
Mobil
0
361

Beklenen en üst Galaxy S8 ve S8 Plus özellikleri

Beklenen en üst Galaxy S8 ve S8 Plus özellikleri

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus ile birlikte gelmesi beklenen en üst özellikleri.

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus şu andan itibaren 9 gün içerisinde resmen ilan edilecek ancak, her iki telefon hakkında bilmemiz gereken her şeyi zaten biliyoruz gibi görünüyor. Gerçekten de, bu yıl dedikodu değirmeni hiç durmadı ve Samsung’un Galaxy S8 ve Galaxy S8+ amiral gemisi modelleri hakkında bilinmeyen hiç bir şey kalmadı.

Sizlere bu haberimizde, Galaxy S8 ve S8 Plus'ı bu kadar özel kılacak özelliklerin listesini sunacağız. Aşağıda ve sonraki sayfalarda bu listeyi inceleyebilirsiniz.

1. Minimum çerçeve ile yeni tasarım

Görünen o ki, 2017'nin amiral gemisi akıllı telefonlarında cihazların görünümünü kötü gösteren ön çerçevelerin ortadan kalkması olacak. Potansiyel ekranın büyük bir kısmını kaplayan üst ve alt çerçeveler, yavaş yavaş ortadan kalkıyor. Sharp ve Xiaomi, bu tür cihazları piyasaya süren ilk üreticiler arasındaydı. Sızdırılmış şemalar ve basın görüntüleri sayesinde Galaxy S8 modellerinin LG G6'ya göre daha yüksek bir ekran-gövde boyutu oranıyla gelmesi bekleniyor. Galaxy S8'in 148.9 x 68 x 8mm ölçüleri ile gelmesini bekliyoruz. Galaxy S8 Plus ise 159 x 74 x 8mm ölçülerinde olacak.

 

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu