Nisan
21
2017
Spor
0
751

Beşiktaş & Lyon maç özeti 2-1 (6-7) ve Beşiktaş hataları!

Beşiktaş & Lyon maç özeti 2-1 (6-7) ve Beşiktaş hataları!

Beşiktaş & Lyon maç özeti! Ben söylemiştim demeyi sevmiyorum.. Ama ben söylemiştim!..

Şenol hoca resmen sen hediye ettin bu turu Lyon'a maç boyunca maçın en kötü iki oyuncuya penaltı attırıyorsun.. Penaltı oyuncuları Quaresma'yı ve Oğuzhan'ı oyundan çıkarıyorsun.. Rakip takım 120. dakikada oyuna penaltı oyunucusu alıyor bizim Takım ise Qaresma'nın uyarısına rağmen Oğuzhan'ı çıkarıyor.. Sonra yetmiyor Şenol hocayı uyaran Quaresma'yı oyundan alıyor. 120 dakika boyunca canını dişine takan oyunculara yazık..

Beşiktaş taraftarına gelince yürekten tebrik ediyorum. Mükemmel tezahürat ve maç sonunda tüm Lyon oyuncularının hareketlerine rağmen tepki göstermemesinden dolayı tebrik ediyorum.

Maçta iyimiydik kesinlikle hayır.. Marcelo eksikliğini çok hissettik.. Defanstan oyun kurmaya alışan Beşiktaş hiç oyun kuramadı. Atiba'nın 5 top kaybı ve 36 pas yapması ve 3 top kaybı Atiban'nın ne kadar etkisiz olduğunu gösterdi.. Quaresma, Babel ve Talisca mükemmel oynadı.. Kontra atak oyunu tercih eden Şenol hoca takımın kimyası ile oynadı.. Ama bunun en büyük sebebi Marcelo'nun olmayışıydı.. Beşiktaş'ın 1 penaltısı verilmedi. Ama bu sadece aldırma Beşiktaş aldırma şarkısı söyleyen yüce gururlu onurlu dik duruşlu Beşiktaş taraftarının bahanesi olsun. Hayatımda bu kadar üzüldüğüm bir maç olmamıştır ..

Maçı bir mahalle kafesinde izledim daha 2 hafta önce Beşiktaş mı büyük diğerlerimi diye tartışan tüm arkadaşlarım ve ahali, Beşiktaş'ın golünde mutluluktan, Mitroviç penaltı kaçırdığında ise üzüntüden ağladı.  Şimdi ne mi olacak? Hayat devam ediyor .. Beşiktaş şunu öğretti Türk halkı olarak evetlerle hayırlarla bölünsekte biz kocaman bir Aileyiz.

Tebrikler Karakartal!
Tebrikler tüm Futbolcular! 
Tebrikler Tüm Türkiye..

Ne oldu bittimi sevdamız?

"Beşiktaş sana yemin olsun bitmeyecek bu sevdamız". 

 

Maç özeti

 

Yazar : İbrahim Serin (ibrahimserin)
Konu : 7 [Konuları listele]
Hakkında : Spor Öğretmeni
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Etiket bulutu