Haziran
12
2017
Mobil
0
321

BlackBerry ekran sorununa çözüm arayacak!

BlackBerry ekran sorununa çözüm arayacak!

BlakcBerry, KEYone'da ortaya çıkan ekran sorunu hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Ekran sorunu hakkında iddialı söylemlerde bulunan BlackBerry bu sorunları ortadan kaldıracak!

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde BlackBerry KEYone için yapılan sağlamlık testi sonrasında, yeni akıllı telefonun ekranı fırlayarak yerinden çıkmıştı.

BlackBerry, ekran sorunu ile ilgili açıklama yaptı!

Uygulanan çeşitli sağlamlık testlerinde başarılı notlar alan KEYone ne yazık ki ekran bükme testinde başarısız bir sonuç elde etmişti. JerryRigEverythingadlı YouTube kanalı üzerinden yayınlanan sağlamlık testi ile yeni amiral gemisinin ekranını tutan yapıştırıcıların kalitesinin ne kadar düşük olduğunu ortaya çıktı.

Bu sorun üzerine önemi açıklamalarda bulunan BlackBerry Mobile, ürettiği KEYone'ların hepsinde bu sorunun olmadığını belirtti. Eğer benzeri bir sorun ile karşı karşıya kalındığında ise BlackBerry, sorunlu cihazınızı bir yenisiyle değiştireceğinin de altını çizdi.

17-06/11/blackberry-keyone-ekran-sorunu-shiftdelete.jpg

Bu tür sorunların bir daha ortaya çıkmaması için daha kaliteli bir yapışkan arayışına geçen Teknoloji devi, bu sorunu çözüme kavuşturacaklarını da açıkladı. BlackBerry tarafından yapılan açıklamanın tamamı ise şöyle; 

"TCL Communication, dünya çapındaki müşterilerimize yüksek kaliteli cihazları sunma konusunda uzun yıllara dayanan bir geçmişe sahiptir. BlackBerry KEYone'da en yüksek kaliteyi sağlamak için güçlü ve dayanıklı malzemeleri kullandık ve müşterilerimizin bizden talep ettiği gerçek yaşam kullanım standartlarını karşılamak için ürün geliştirme süreci boyunca cihaz üzerinde birçok stres testleri uyguladık. BlackBerry KEYone büyük bir coşkuyla karşılanıyor olsa da, cihazda ortaya çıkan ekran sorunu konusundaki endişelerin farkındayız. Fakat küresel çapta gönderilen ve satılan binlerce BlackBerry KEYone akıllı telefonun yalnızca çok az sayıda müşterisi bu tür bir sorunları bizlere bildirdi."

Bakalım BlakcBerry yetkilileri çok sayıda ortaya çıkan bu sorunları büyümeden önleyebilecek mi? İlerleyen günlerde bu sorunun cevabını daha rahat verebileceğiz. 

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu