Haziran
24
2017
Yazılım
0
3,483

Cropy ile kırp, tasarla, yorum ekle ve paylaş

Cropy ile kırp, tasarla, yorum ekle ve paylaş

Cropy uygulaması, herhangi bir internet sitesinde yer alan görseller ve metinlerin yanı sıra akıllı telefon ve tabletlerde bulunan fotoğrafları da düzenlemeye olanak sağlıyor.

Son zamanlarda akıllı telefonlarda en sık kullanılan özelliklerden ekran görüntüsü alıp paylaşma işlemi geliştirilerek işlevsel bir uygulama haline geliyor. Cropy ile kullanıcılar, internette görüp paylaşmak istedikleri muhtevaları veyahut akıllı telefon ve tabletlerinde bulunan resimleri ekran görüntüsü almak yerine dilediği gibi kırpıp vurgulamak istediği bölümü işaretleyebiliyor, hem de buna filtre, çerçeve ve yorum ilave edip istedikleri kişilerle tek bir uygulama üzerinden pratik bir şekilde paylaşabiliyor. Kendi CAPS’lerini oluşturup eğlenceli paylaşımlar da yapabilen Cropy kullanıcıları, yenilikçi tasarım araçlarıyla hazırladıkları görselleri BiP, WhatsApp, Elektronik posta, Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinden gönderilebiliyor, lifebox hesaplarına ya da aletlerine arşivleyebiliyor.

Apple Store veya Google Play Store’dan indirilebilen Cropy uygulaması tarayıcı uzantısı özelliğiyle de dikkat çekiyor. Apple Store’dan Cropy’yi indirenler, uygulamayı açmalarına gerek kalmadan Safari’de gezerken ekran görüntüsü alıp tertip edebiliyor. Android’de ise aletin kendi tarayıcısında “Paylaş” butonu altında yer alan “Cropy” seçilerek kullanılabiliyor.

Çoklu dil seçeneğiyle dünyaya dağılacak

Türkçe ve İngilizce hizmet sunan Cropy, dünyada 37 ülkede kullanılıyor. Cropy ayrı olarak bünyesine ilave edeceği çoklu dil seçeneğiyle de tüm dünyada yaygınlaşarak kullanım alanını genişletecek.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu