Nisan
4
2017
Oyun
0
268

Dishonored 2'nin demosu geliyor!

Dishonored 2'nin demosu geliyor!

Dishonored 2, Kasım ayında satışa sunulmuştu. Ancak istenen satış rakamlarına ulaşamamıştı.

Kasım ayında piyasaya sürülen ve geçtiğimiz yılın en popüler, en fazla beklenen oyunlarıdan biri olan Dishonered 2, şu an Steam üzerinden 219 TL. Fakat Bethesda, Dishonored 2'yi merak eden oyuncular için ilk 3 görevi içeren versiyonu ücretsiz olarak PlayStation 4, Xbox One ve PC için sunmaya hazırlanıyor.

Demo sürümü diyebileceğimizi bu deneme versiyonu 6 Nisan'da çıkıyor. 6 Nisan'da Dishonored 2; PS4 için PSN Store'dan, Xbox One için Xbox Marketplace'den ve PC için Steam'den indirilebilecek. Ücretsiz deneme oyunun ilk 3 bölümünü kapsayacağı için gayet uzun olacağa benziyor. Eğitim görevi oldukça kısa, Karnaca'ya vardığınızda bu görevlerin ölçeği belirgin şekilde genişleyecek.

1491293325_dishonored-2-2017-oyun-en-ucuz-ps4-oyun-satan-yerler-yeni-cikis-tarihi-ps4-pro-xbox-one-pc-oyun-ps-vr-oyun-fiyat-ps4-takas-ikinci-el-2.el-sifir-satis-fiyat-degisim-2016-2017-2018-201.jpg

Benim gibi birisiyseniz, oyunun ikinci ana görevinde iki saatten fazla zaman harcayabilirsiniz, bu sebeple denemenin uzun süreceğini tahmin edebilirsiniz. Denemelerini tam oyuna yükseltmeyi seçenler, kayıt verilerinin tümünü eksiksiz alabilecek. Biz Dishonored 2'yi gerçekten sevdik.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu