Mayıs
27
2017
Mobil
0
368

Ezo Sunal'dan çocuklara özel uygulama!

Ezo Sunal'dan çocuklara özel uygulama!

Çocuklar bu uygulamaya bayılacak!

Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal, ilköğretim çağı vr öncesindeki çocuklara özel bir mobil uygulama çıkardı. GittiGidiyor’un işbirliğiyle çıkaan LALALA isimli uygulama, çocuklar için müzik ve oyun dolu yeni bir dünya! Aileler ve öğretmenler için kaynak niteliğinde olan LALALA’nın tanıtımı Ezo Sunal Çocuk Atölyesi öğrencilerinin performansıyla başladı.

Uygulamanın içeriğinde müzik, hikaye, masal, ninni, şarkı, karaoke ve oyunlu videolar bulunuyor. Ezo Sunal’ın ebeveyn ve öğretmenleri videolarda izle ve uygula tekniğiyle yönlendirdiği LALALA’da çocukların oyunlarla sosyalleşmesi, beden ve mekan farkındalığı kazanması ve grup bilinciyle hareket etmesi hedefleniyor.

1495888605_186645514536826383195827809884080654125028n.png

LALALA’nın çocuklara yönelik bir kaynak olduğunu belirten Ezo Sunal: LALALA, içerik olarak müzik, hareket, ritim, hikâye, ninni ve aktivitelerden oluşuyor. Videolarla anlatım yapıyoruz. Şarkıları ön plana çıkardığımız bu uygulamadaki bütün parçaların sözleri ve müzikleri de bizlere ait. Hikayeler, masallar, yani kısacası tüm içerikler tamamen orijinal ve özgün. İçeriklerin dışında kullanıcı kullanımı da çok kolay. Bu uygulamamız sayesinde ebeveynler ve öğretmenler çocuklar ile daha kaliteli vakit geçirme imkanı bulacak. Gelişim çağındaki çocukları harekete ve öğrenmeye yönlendiren zengin içeriğiyle LALALA müzik ve oyun dolu yeni bir dünya. dedi.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu