Mart
23
2017
Mobil
0
277

Galaxy S8, iPhone 7 ve Galaxy S7 Edge ile yanyana

Galaxy S8, iPhone 7 ve Galaxy S7 Edge ile yanyana

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S8, Apple iPhone 7 ve geçen yılın amiral gemisi Galaxy S7 Edge ile yanyana görüntülendi.

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus'ın duyurusundan tam bir hafta uzaktayız. Son birkaç gün içinde sızdırılan bilgi, resim ve teaserlar amiral gemisi telefonların ayak seslerini duyuruyor. Çinli blog Weibo, sızdırılmış materyallerin bol miktarda kaynağı oldu ve bazı kullanıcılar, yaklaşan amiral gemisinin çeşitli görüntülerine ve fotoğraflarına ek olarak fiyat bilgileri gibi ayrıntıları açıkladılar.

 

Halihazırda Galaxy S8'in çok sayıda gerçek resmi var ve buna rağmen bir Weibo sızıntısından çıkan bir fotoğraf, aslında bugüne kadar gördüğümüz en ilginç Galaxy S8 görüntü materyali olabilir.

 

Gördüğünüz gibi, bu iki resim bir iPhone 7 ile geçen yıl tanıtılan Galaxy S7 Edge arasında yer alan Samsung Galaxy S8'i gösteriyor. Temelde herkese bu üç telefonun her birini zaten görmüş olsa da, bu gerçek görüntülerden oluşan boyut karşılaştırması Galaxy S8'in gelişmiş tasarımını mükemmel şekilde göstermektedir. 2017 Galaxy S amiral gemisinin küçük versiyonu 5.8 inç büyüklüğünde bir ekranla gelecek ancak, yeni teflon 4.7-inç iPhone 7'ye kıyasla çok daha büyük değil. Galaxy S7 Edge'e gelince, ekran 5.5- inç ancak, aygıtın ön tarafındaki ön çerçeveler, daha küçük olan halefinden biraz daha büyük hale getiriyor.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu