Nisan
22
2017
Mobil
0
213

Galaxy S8 kırmızı ekran sorununa güncelleme geldi!

Galaxy S8 kırmızı ekran sorununa güncelleme geldi!

Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8+'ın kırmızı ekran sorunu için güncelleme yayınlayacak.

Geçtiğimiz günlerde, Kore’de ön sipariş verip erken sahip olan Galaxy S8 ve Galaxy S8+ müşterilerinden kırmızı ekran sorunu şikayetleri gelmişti.

Cihaz sahipleri, telefonlarındaki ekranların çok kırmızı olduğunu düşündükleri için başkalarına sordu. Galaxy S8 ve Galaxy S8+'ın resimleri sosyal medya sitelerinde ortaya çıkınca, Samsung bu habere "Önemli bir sorun değil ve telefonun kendisi ile ayarlanabiliyor. Renk hala kırmızımsı görünüyorsa, müşteriler servis merkezinden değiştirebilirler.” yanıtını verdi. Fakat bu açıklama, zaten optimize edilmiş olduklarından ekranlarındaki rengi ayarlayamadığını söyleyen bazı Galaxy S8/S8+ sahiplerini memnun etmedi. 

 1492496363_some-samsung-galaxy-s8s8-units-have-a-reddish-tint-on-the-screen.jpg

Bir endüstri gözlemcisi, "Samsung, Galaxy S8’in renk dengesini sağlamak için koyu kırmızı teknolojiyi kullanıyor ve renk dengesini iyi ayarlayamıyor gibi görünüyor, çünkü onları seri üretmek için acele ediyor" demişti.

Samsung, bu kırmızı renk sorunu için bir güncelleme yayınlayacağını duyurdu. Şirket bu güncellemeyi nisan ayı sonunda yayınlayacak. Güncelleme ile sorunun giderilmesi ümit ediliyor.

 

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu