Mart
24
2017
Mobil
0
273

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus tanıtımını canlı izleyin!

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus tanıtımını canlı izleyin!

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus tanıtımını hangi yollarla canlı izleyebiliriz.

2017 yılının en çok beklenen Android amiral gemisinin duyurusu çok az bir zaman kaldı. Radikal tasarımı ve ilgi çekici özelliklere sahip iki premium akıllı telefon olan Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus, bir haftadan kısa bir süre sonra resmen ilan edilecek.Bildiğiniz gibi Samsung, biri New York'ta bir de Londra'da olmak üzere iki ayrı eşzamanlı etkinlik düzenleyecek. Ne yazık ki çoğumuz bu etkinliğe katılamayacak ancak, Güney Kore’li üretici ilgilenenlere bu etkinlikleri izlemenin çeşitli yollarını sunuyor. 

Aşağıda Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus tanıtım etkinliğini izlemenin yollarını inceleyebilirsiniz.

YouTube canlı akışı

Bu tür tüm önemli olaylarda olduğu gibi, tüm etkinlikler YouTube'da canlı yayınlanacak. Biz bu haberi hazırlarken henüz bir bağlantı mevcut değildi ancak, canlı akış açılır açılmaz sizlerle paylaşacağız.

Unpacked 2017 Uygulaması

İndir Android | iOS

Samsung daha standart akış yöntemlerine ek olarak Unpacked etkinliği için özel bir uygulama hazırladı. Şu anda uygulama, büyük güne doğru ilerleyen bir geri sayım sayacına sahip ancak, zamanı geldiğinde cablı yayını izleyebilirsiniz. 

Yukarıdaki bağlantıları tıklayarak Android ve iOS için uygulamaları indirebilirsiniz. Ayrıca, canlı etkinliklere katılmaya davet edilen şanslı kişilerden biri olursanız, uygulama kayıt sıralarını atlamanıza yardımcı olacak bir QR kodu oluşturabilir.

Samsung Unpacked web sitesi

Sonuç olarak, her şeyi Samsung'un özel web sayfasında izlemeyi de tercih edebilirsiniz. Bağlantıyı yer imlerine ekleyin ve kesin tarih ve saati unutmayacağınızdan emin olun.

Unpacked web sayfası için tıklayın...

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ın neye benzeyeceğini merak ediyorsanız, sonraki sayfalarda inceleyebilirsiniz.


Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu