Mart
27
2017
Mobil
0
206

Galaxy S8'de kamera uygulaması hızlı başlatılabilecek mi?

Galaxy S8'de kamera uygulaması hızlı başlatılabilecek mi?

Galaxy S8'de kamera uygulamasının hızlı başlatmaya eklenip eklenemeyeceği ortaya çıktı!

Samsung, Galaxy S8 modeli ile artık fiziksel ana ekran tuşuna yer vermeyecek. Cihazın tasarım anlayışına ters düşen fiziksel butonun kaldırılması, bir takım handikaplara yol açacak gibi duruyordu. Ancak son gelen sızıntılar düşüncenin bu yönde olmaması gerektiğini gözler önüne serdi.

Bildiğiniz gibi Galaxy S6 ve Galaxy S7 modellerinde hızlı başlatma özelliği var. Galaxy S6 ve S7 kullanıcıları ana ekran tuşuna kısayol atıyor ve tuşa iki defa hızlı basarak önceden tanımladıkları uygulamayı açabiliyordu. Genellikle kamera uygulamasını kısayol atayarak kullanan S6 ve S7 sahipleri, bu özelliği Galaxy S8 modelinde de kullanabilecek.

Çalışırken görüntülenen Galaxy S8'in ayarlar menüsünde; "Kamera uygulamasını hızlı başlat" seçeneği yer alıyor. Ancak bu özellik S6 ve S7'deki gibi her uygulama için geçerli değil. Yani Galaxy S8 sahipleri sadece kamera uygulamasını hızlı başlatmaya atayabilecek.

Galaxy S8 sahipleri, cihazın yanında yer alan ekran uyandırma tuşuna iki defa tıklayarak kamera uygulamasını hızlı bir şekilde başlatabilecek. 29 Mart tarihinde resmen ilan edilecek olan Galaxy S8, bakalım beklentileri karşılayabilecek mi?

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu