Mart
10
2017
Mobil
0
248

GlassWire ile Android'de veri tüketimini ayrıntılı görün!

GlassWire ile Android'de veri tüketimini ayrıntılı görün!

Android için geliştirilen GlassWire uygulaması ile hangi uygulamanın ne kadar veri tükettiğini ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.

Android'in içerisinde yer alan özellik sayesinde uygulamaların ne kadar güç tükettiğini görebiliyorsunuz. Ancak uygulamaların ne kadar veri tükettiğini ayrıntılı bir şekilde görmeniz mümkün değil. Android için geliştirilen GlassWire isimli uygulama ile artık bu mümkün. GlassWire uygulaması ile hangi uygulamanın ne kadar veri tükettiğini ayrıntılı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Snapchat, Facebook, Twitter, Pokemon Go, Netflix, YouTube, Instagram, Spotify, Pinterest, WhatsApp, Skype, Kik gibi kullandığınız diğer uygulamaların hücresel veri ve Wi-Fi kullanımlarını saatlik ve günlük olarak detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

GlassWire ile Android'de kendi güvenliğinizi de sağlayabilirsiniz. GlassWire'da yer alan ve veri tüketiminde agresif bir davranış sergileyen uygulama muhtemelen virüslü olabilir. Bu sayede kötücül yazılım içeren uygulamayı tespit edip kaldırabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan, Android 4.4 KitKat ve üzeri sistemlerde çalışan GlassWire uygulamasını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.

GlassWire indir
Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu