Haziran
28
2017
Sosyal Medya
0
355

Her ay iki milyar kişi Facebook’ta

Her ay iki milyar kişi Facebook’ta

Facebook, her ay Facebook üzerinden birbirine bağlanan kişilerin sayısının 2 milyara ulaştığını açıkladı.

Facebook bugün dönüm noktalarından birisini daha yaşıyor. Facebook, her ay Facebook üzerinden birbirine bağlanan kişilerin sayısının 2 milyara eriştiğini izah etti.

Facebook üzerinde her gün 1 milyar kişi Gruplara katkı sağlıyor, 175 milyondan fazla kişi Muhteşem (kalp) reaksiyonunu yayıyor, 750 milyon yeni Facebook arkadaşlığı kuruluyor ve 800 milyon kişi bir gönderiyi beğeniyor.

1498598188_1498583644milestones1.png

Facebook bu dönüm noktasını yeni tecrübelerle kutluyor:

“Good Adds Up” Kişiselleştirilmiş Video: Facebook, kutlamanın bir parçası olarak kişiselleştirilmiş video tecrübesi sunuyor. Kişiler, videolarını Haber Kaynağı veyahut https://www.facebook.com/goodaddsup adresini ziyaret ederek görebiliyor. İyilik Kutlanıyor: Bir gönderiyi beğenildiğinde, muhteşem ifadesi bırakıldığında, birinin doğum günü kutlandığında ya da yeni bir grup kurulduğunda kullanıcılar Haber Kaynağı’nda Facebook’tan bir kutlama iletisi görecek. Topluluk Hikâyeleri Paylaşılıyor: Her gün insanlar mahalli topluluklarına katkı sağlamak ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye yardım etmek için birbirleriyle irtibata geçiyor. Facebook, topluluk oluşturmak için Facebook’u kullanan insanların esin dataci hikâyelerini https://www.facebook.com/goodaddsup adresinde paylaşıyor.
Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu