Ocak
26
2017
Oyun
0
336

Injustice 2’nin Beta kayıtları başladı

Injustice 2’nin Beta kayıtları başladı

NetherRealm Studios tarafından geliştirilen Injustice 2, yılın en çok beklenen oyunları arasında yer alıyor. Dövüş oyunu kategorisindeki Injustice 2, bünyesinde barındırdığı geniş süper kahraman seçeneği ve DLC’ler ile eklenecek karakterler ile dolu dolu bir dövüş oyunu olacak.

Mayıs ayında PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için yayınlanacak Injustice 2’nin, raflardaki yerini almadan önce Beta testine tabii tutulacağı ortaya çıktı. NeathRealm’den Ed Boone, Injustice 2’nin Beta testlerinin başladığını Twitter üzerinden resmen duyurdu.

Açık beta şeklinde olacak olan Injustice 2’yi daha çıkmadan önce aşağıda paylaşacağımız linke tıklamanız ve formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Formu doldurup gönderdikten sonra Beta testi için mailinize bir kod gelecek. Bu kodu PS4 veya Xbox One’a girerek Injustice 2’nin Beta sürümünü indirebilirsiniz.

Injustice 2 Beta için tıklayın

Injustice 2’de; Aquaman, Atrocitus, Bane, Batman, Blue Beetle, Braniac, Deadshot, The Flash, Gorilla Grodd, Harley Quinn, Poison Ivy, Robin, Supergirl, SupermanWonder ve Woman yer alacak.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu