Mayıs
26
2017
Sosyal Medya
0
409

Instagram mesajlara bir yenilik daha eklendi


Instagram'ın mesajlar özelliğine bugün bir yenilik eklendi. Bu yenilik sayesinde direkt mesaj ile fotoğraf göndermek daha kolay hale geliyor.

Instagram, geçtiğimiz sene Twitter'dan alışkın olduğumuz Direkt Mesaj özelliğini kullanıma sunmuştu. Instagram'ın mesajlar özelliği sayesinde kullanıcılar birbirlerine DM üzerinden fotoğraf gönderebiliyor ve yazışma yapabiliyordu. Bugün Instagram DM'e yeni bir özellik daha eklendi.

Instagram direkt mesajlar için yatay ve dikey formatta kalıcı fotoğraf ve videolar paylaşma özelliği kullanıma sunuldu. Artık direkt mesajda, arkadaşlarınıza film rulonuzdan bir fotoğraf veya video gönderirken o fotoğrafı veya videoyu kırpma konusunda endişelenmeniz gerekmiyor.

Ayrıca, daha eğlenceli konuşma yapabilmeniz amacıyla direkt mesajlara bağlantı verme desteği eklendi. Artık arkadaşlarınızla, doğrudan konuşma üzerinden internet sitesi bağlantıları paylaşabilir ve bu bağlantıların önizlemesini görebilirsiniz.

1495778217_instagram-dm.jpg

Instagram direkt mesajlara gelen bu özelliği şimdilik Instagram 10.22 sürümüne sahip iOS kullanıcıları kullanabiliyor. Bu özelliğin önümüzdeki günlerde Android platformuna da gelmesi bekleniyor.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Etiket bulutu