Mayıs
10
2017
Mobil
0
1,554

iPhone 8'e ait en gerçekçi görüntüler!

iPhone 8'e ait en gerçekçi görüntüler!

Apple'ın bu sonbahar aylarında tanıtması beklenen iPhone 8 modeline ait en gerçekçi render görüntüler geldi.

Apple’ın 10. Yıldönümüne özel bir iPhone modeli tanıtacağı söyleniyor ve bu doğrultuda şimdiye kadar birçok sızıntı bilgi ve görsel geldi. Sızıntıların yanı sıra, iPhone 8’in konsept tasarımlarını da sıkça gördük. Şimdi de iPhone 8’e ait render tasarım yayınlandı.

En son yapılan render, GearIndia ve @OnLeaks tarafından fabrika CAD görüntülerine dayalı olarak hazırlandı. Sızıntı kaynağı @OnLeaks, şimdiye kadar, birçok sızıntı ve render tasarım yayınladı ve bunların doğruluk payı oldukça yüksekti.  Bu nedenle iPhone 8 için yayınlanan render tasarımın doğruluk payı oldukça yüksek görünüyor.

 Aynı zamanda, gelen bilgilere göre Apple, iPhone 8’in değişik prototiplerini deniyor ve bu nedenle nihai tasarım daha farklı olabilir.  Render tasarımda, ekranın etrafında neredeyse hiç çerçeve yok ve Ana Sayfa tuşu da bulunmuyor.  iPhone 8 iddiaya göre 143.5 x 70.9 x 7.7 mm çapında ölçülerinde ama 5.8 inçlik OLED ekrana sahip olacak. iPhone 8’in arka tarafta ise görünüşe göre dikey çift kamera bulunuyor.

Apple’ın bu yıl üç yeni akıllı telefon tanıtması bekleniyor. iPhone 8’in yanı sıra, bir iPhone 7S ve iPhone 7s Plus göreceğiz. Muhtemelen bunlar şimdiki iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerine çok benziyor olacak.

Aşağıdan ve sonraki sayfalarda iPhone 8’in en gerçekçi görüntülerini inceleyebilirsiniz.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu