Haziran
27
2017
Mobil
0
405

iPhone 8'in kritik kamera özelliği!

iPhone 8'in kritik kamera özelliği!

Teknoloji devi Apple’ın merakla beklenen yeni akıllı telefonu iPhone 8’in, devrim niteliğinde kamera özellikleri bugün ortaya çıkan bir rapor ile doğrulandı!

Günümüz akıllı telefonları veya herhangi bir Teknolojik aletin çıkmadan önce yarattığı heyecanının yok olmasının, belki de en büyük sebebi yaşanan erken dönem sızıntılar olsa gerek. Bu bağlamda Apple’ın merakla beklenen yeni akıllı telefonu iPhone 8’in de, şimdiden bu erken dönem sızıntı kurbanı olan akıllı telefonlar arasına katıldığını söylesek yalan olmaz her halde.

iPhone 8'in kritik özelliği, kamerası!

Zira cihaz hakkında son birkaç ay içerisinde ortaya çıkan görsel veya taslak çizimler kasa yapısını büyük orada doğrulamış sayılır. Teknik özellik tarafında ise gelişmiş donanım özellikleri zaten beklenen bir iyileştirme olacaktır. E peki gerine ne kaldı, Apple bizi ne ile şaşırtabilir. Tabi ki de gelişmiş kamera özellikleriyle.

17-06/26/apple-iphone-8-devrim-niteliginde-bir-kamera-sensoru-ile-gelecek-3.jpg

Daha önce birçok farklı kaynak tarafından sıkla söylenmiş olsa da, BlueFin Research Partners'ın yeni yayınladığı bir araştırma notuyla iPhone 8'de ki gelişmiş kamera özellikleri neredeyse doğrulanmış oldu. Daha önce birçok farklı konuda haklı çıkan BlueFin Research Partners'ın, iPhone 8 için de haklı çıkma olasılığı çok yüksek.

Apple iPhone 8 devrim niteliğinde bir kamera sensörü ile gelecek!

Rapora göre Apple’ın 10. yıldönümü şerefine çıkaracağı özel telefonu iPhone 8, gelişmiş 3D algılama işlevselliğine sahip devrim niteliğindeki yeni bir kamera sensörüne sahip olacak.

17-06/26/apple-iphone-8-devrim-niteliginde-bir-kamera-sensoru-ile-gelecek-2.jpg

Geniş çapta bir işlevselliğe sahip olacak olan iPhone 8’de ki bu yeni kamera sensörü, biyometrik kimlik doğrulama, fotoğraf, oyun ve arttırılmış gerçeklik gibi çeşitli görevler için kullanılabilecek.

Son olarak, Apple’ın WWDC 2017 etkinliğine ek bir donanıma ihtiyaç duymadan iOS 11 ile artırılmış gerçeklikte nasıl harikalar yarattığını hatırlayacak olursak, iPhone 8’den daha iyi bir performans beklemenin pekte yanlış olmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu