Nisan
28
2017
Mobil
0
305

iPhone 8'in sızdırılan şeması farklı bir özelliğe işaret ediyor

iPhone 8'in sızdırılan şeması farklı bir özelliğe işaret ediyor

Apple'ın merakla beklenen akıllı telefonu iPhone 8'e ait kasanın sızdırılan şeması farklı bir özelliğe işaret ediyor

Yaklaşık bir hafta önce, yaklaşmakta olan tam ekran iPhone 8'in gövdesine ait olduğu iddia edilen bir sızıntı görmüştük. Görüntü, çift kamera modülünün dikey yerleştirilmesi, imza Apple logosu ve TouchID parmak sensörü için oldukça şüpheli bir noktanın yer aldığı alüminyum kasa biraz şüpheli görünüyordu.

Neyse ki, o zamandan sonra, tarayıcı için şüpheli yerleşimi çürüten farklı sızıntılar gördük. Ve bugün, yine yaklaşan iPhone'un şematik bir tasarım şablonu, tasarımcı ve sızıntı kaynağı Benjamin Geskin tarafından yayınlandı. 

1493290892_iphone-8-case-schematics-leak.jpg

Şema dikey kamera modülünü teyit ediyor ancak, telefonun arka kısmında bir TouchID tarayıcı izi göstermiyor. Bunun yerine, büyük bir yuvarlak kesik görüyoruz. Birçok kişi bu kesiğin kablosuz bir şarj modülünün yeri olabileceğini düşünüyor. 

Bay Geskin'e göre sızıntı kaynağı %95 güvenilir. Görüntülerin yol açtığı diğer sızıntıları ve spekülasyonları araştıran bazı kişiler, yeni iPhone'un kablosuz şarj özelliğini kapatmak için bir cam arka tasarıma sahip olabileceğini söylüyor. Diğerleri ise Apple'ın telefonun arkasında bir yastık modülü üzerinde çalıştığını söylüyor.1493290915_iphone-8-case-schematics-leak-1.jpg

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu