Mart
20
2017
Mobil
0
355

iPhone'da silinen dosyalar nasıl geri getirilir?

iPhone'da silinen dosyalar nasıl geri getirilir?

iPhone'da silinen fotoğraf, video mesaj, rehber ve not gibi verilerin nasıl geri getirileceğini adım adım anlatıyoruz. iPhone'da yanlışlıkla sildiklerinizi bu uygulama ile geri getirebilirsiniz.

iOS, kapalı bir işletim sistemi olmasından dolayı Android gibi silinen dosyaları geri getirme imkanını cihaz üzerinden maalesef ki sunmuyor. Ancak Windows ve Mac için geliştirilen iPhone Data Recovery uygulaması ile iPhone'da silinen fotoğraf, video, rehber, mesaj ve notlar gibi verilerinizi kolayca geri getirebilirsiniz. iPhone'da silinen verileri nasıl geri getireceğinizi bu rehberimizde adım adım anlatıyoruz.

iPhone'da silinenleri geri getirme rehberimize geçmeden önce; iPhone Data Recovery uygulamasının silinen tüm verilerinizi geri getirme garantisini vermediğini belirtelim. Ancak yaptığımız testler sonucunda iPhone Data Recovery uygulaması iPhone'da silinen verilerin çoğunu geri getirdiğini söyleyebiliriz.

iPhone'da silinen veriler nasıl geri getirilir?

1. Adım: iPhone Data Recovery uygulamasını buradan indirin ve yükleyin.

2. Adım: iPhone'u Lightning kablo ile bilgisayara bağlayın.

3. Adım: Eğer iPhone'u bağladığınızda iTunes açılırsa; iTunes'u kapatın ve sonraki adımları izleyin.

4. Adım: iPhone Data Recovery uygulamasını açın.

5. Adım: iPhone Data Recovery uygulaması açtığınızda "Next" tuşuna basın ve uygulamanın iPhone'unuzu taramasını bekleyin.

6. Adım: Uygulama tarama işlemini bitirdikten sonra; Rehber, çağrı geçmişi, mesajlar, fotoğraflar, notlar ve Safari geçmişi gibi kategoriler halinde silinen verileriniz listelenecek.

7. Adım: Kurtarmak istediğiniz verileri seçerek "Recovery" tuşuna basıp, iPhone'dan silinen verilerinizi bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu