Mayıs
11
2017
İnternet
0
453

İşte Apple'ın sır gibi sakladığı gizli ofisi!

İşte Apple'ın sır gibi sakladığı gizli ofisi!

Apple'ın Almanya'da sır gibi sakladığı gizli ofisi olduğu ortaya çıktı. Peki, Apple bu gizli ofiste neler yapıyor?

Apple'ın Almanya'da çok gizli bir ofisinin olduğunu biliyor muydunuz? Business Insider bugün Apple'ın Almanya'nın Berlin şehrinde çok gizli bir ofisinin olduğunu ortaya çıkardı. Sır gibi saklanan bu ofisin ortaya çıkmasından sonra Apple'ın ofiste ne yaptığı direkt merak konusu oldu.

Apple'ın LinkedIn sayfasında Berlin'de bir ofisinin olduğu ve 168 kişinin çalıştığı ibaresi yer alıyordu. Ancak bu ofis hakkında ne adres ne de bir detaylı bir bilgi mevcut değildi. Apple, meğerse ofisini sır gibi saklamak için sıradan bir binayı tercih etmiş. Binanın dışarısında Apple logosu ve Apple'a ait bir ibare yer almıyor.

1494493318_apple-office-big-2.png

Hatta binada yer alan firmaların isimleri tabelada yazarken, 2. kattaki Apple'ın gizli ofisinin üzeri siyah bant ile kapatılmış. Ancak sadece kapı zilinde Apple'ın adı yer alıyor. Apple'ın bu ofiste Apple Car gibi projeler üzerinde çalıştığı ve Almanya'daki operasyonlar ile ilgilendiği tahmin ediliyor.

Hatta Alman yayın Frankfurter Allgemeine; Nisan ayında "Apple otomobil geliştirmek için gizli bir laboratuarda çalışıyor" ve bu da Berlin'de" demişti. O tarihlerde ise laboratuarın; mühendislik, yazılım, donanım ve satış geçmişleri olan 15-20 çalışana ev sahipliği yaptığı söyleniyor.

1494493323_fullsizeoutputc08.jpeg

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu