Nisan
1
2017
Güncel
0
336

İşte farkında bile olmadığınız Google'ın 1 Nisan şakaları!

İşte farkında bile olmadığınız Google'ın 1 Nisan şakaları!

Google bugün sizlere bazı şakalar hazırladı. İşte farkında bile olmadığınız o şakalar!

Google, her yıl Nisan ayının ilk Günü'nde bir sürü şaka videosu yayınlıyor ve ekip, 2017 Nisan ayı için eski bir fikri tekrar ziyaret etmiş gibi görünüyor. Görünüşe göre bu yıl Pac-Man Google Haritalar uygulamasını ziyaret etti.

Pac-Man'ı bulmak için Google Haritalar uygulamanızı açın ve sağdaki pembe düğmeyi tıklayın. 2015'te de yer alan şakada yer alan Pac-Man'ın entegrasyonunun aksine, bulunduğunuz yeri oyun seviyesine dönüştürebiliyorsunuz. Bunun yerine, dünyadaki rastgele bir noktaya götürüldüğünüzde, hayaletlerden kurtulup tüm yiyecekleri yemek için beş canınız yer alıyor. Android kullanıcılarını rasgele noktalara götürürken, bazı kullanıcılar iOS sürümünün haritayı seçmesine izin verdiğini söylüyor.1490972552_http-2f2fmashable.com2fwp-content2fgallery2fgoogle-maps-pac-man2fniagara-falls.jpg

Pac-Man oyununa dönüşmek için Google Haritalar'da kendi konumunuzu seçmeyi tercih ederseniz, web sürümü kendi başınıza seçim seviyelerini desteklediği görülüyor. Aslında Google'ın birkaç yıl önce uyguladığı bir fikri yeniden gündeme getirmektense daha orijinal bir şeyler yapmasını beklerdik ancak 2015 yılında çok popüler olmuş olacak ki tekrar kullanıcılarına bu şakayı düzenledi.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu