Haziran
2
2017
Mobil
0
384

Korsan Galaxy S8 satışa çıktı!

Korsan Galaxy S8 satışa çıktı!

Samsung ve Disney iş birliği Galaxy S8 modelinin sınırlı sayıdaki Karayip Korsanları edisyonunu ortaya çıkarttı. İşte, bu özel Galaxy S8 modelinin farklılıkları.

Samsung, Disney ile gerçekleştirdiği iş birliği sonucunda şu sıralar oldukça popüler olan akıllı telefonu Galaxy S8’in Karayip Korsanları edisyonunu satışa . Peki, bu sınırlı sayıdaki edisyonu normal Galaxy S8’den farklı kılanlar neler?

Samsung Galaxy S8 Karayip Korsanları edisyonu!

Öncelikle baştan belirtelim, bu sınırlı sayıdaki Samsung Galaxy S8 modeli 21 Nisan’da piyasaya sürülen ile tamamen aynı. Karayip Korsanları edisyonunun farkı ise çok şık sandık görünümlü özel bir kutuda gelmesi ve kutunun içerisinden altın görünümlü bir yüzük ile başarılı bir tasarıma sahip sınırlı sayıdaki kılıfın çıkması. Akıllı telefon ise sadece varsayılan olarak Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı temasına sahip.

17-06/02/galaxy-s8-pirates-of-the-caribbean-3.jpg

Karayip Korsanları hayranlarının ve koleksiyonerlerin dikkatini çekmek üzere hazırlanmış olan sınırlı Galaxy S8 Karayip Korsanları edisyonu, Çin’de yaklaşık 880 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulmuş durumda.

17-06/02/samsung-galaxy-s8-pirates-of-the-caribbean-edition-sdn-02.jpg

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu