Nisan
10
2017
Mobil
0
195

LG G6'nın macera dolu tuzaktan canlı çıkışını izleyin!

LG G6'nın macera dolu tuzaktan canlı çıkışını izleyin!

LG G6'nın dayanıklılığını ve özelliklerini gösteren ilginç bir video yayınlandı.

Bu hafta sonu LG, yeni amiral gemisi LG G6’nın bazı özelliklerini ve bir takım engeller koyduğunu gösteren bir video yayınladı. LG'nin yeni amiral gemisi telefonunun özelliklerini tüketicilere teyit ederken, telefonun dayanıklılığını göstermek için ilginç bir yol bulmuş. Telefon, Fare Kapanı diye adlandırılan bir sistemden geçiriliyor.

Videoda vurgulanan bazı özellikler arasında, cihazın 30 dakika kadar uzun bir süre yaklaşık 5 fit derinliğe kadar su altında kalabildiği IP68 sertifikasyon derecesi bulunmaktadır. Telefon, 14 değişik askeri testi ve 3 fit'lik düz bir düşüşü geçerek, bir düşüşten sağ çıkabileceğini kanıtladı.

Aynı zamanda -4 derece fahrenhayt kadar sıcaklık ile 140 derece fahrenhayt arasında sıcaklığa karşı dayanıklı. Hızlı Şarj 3.0 ile pil sadece 35 dakika içinde %50'ye kadar şarj edilebiliyor. Ve şarj olduktan sonra LG G6'nın maksimum sıcaklığı 95.09 derece fahrenhayt, bu nedenle fişe takılı iken aşırı ısınma endişesi duymayacaksınız.

LG G6'yı laboratuarda eğlendirici bir testten nasıl kurtulduğunu izlemek istiyorsanız, aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.


Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu