Haziran
27
2017
Sosyal Medya
0
355

Messenger için yeni güncelleme yayınlandı!

Messenger için yeni güncelleme yayınlandı!

Facebook Messenger için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte Facebook Messenger için görüntülü sohbete efektler eklendi!

Facebook Messenger için bugün yeni bir güncelleme yayınlandı. Bugün yayınlanan, güncelleme ile birlikte Messenger uygulamasında görüntülü sohbet yaparken kullanabileceğiniz yeni efektler kullanıma sunuldu.

Messenger uygulaması güncellendi!

Kullanıcılara eğlenceli dakikalar yaşatacak olan sosyal medya devi, görüntülü sohbet sırasında kullanabileceğiniz birçok özel efektiyle, ön plana çıkıyor.

Görüntülü konuşma sırasında, kamera simgesine dokunarak efektleri açabilir ve bu efektler ile çektiğiniz fotoğrafları da kaydedebilmenize de olanak sağlanacak.

Sevdiklerinize görüntülü sohbet sırasında kalpcikler göndererek içlerini ısıtmanın yanı sıra birçok Snapchat'e benzer efektlerde sizlere sunulacak.

17-06/26/facebook-messenger-shiftdelete.jpg

iOS ve Android kullanıcılarına bugün sunulan güncelleme ile bu yeni özelliklere sahip olabilirsiniz. Görüntülü sohbete de Snapchat efektlerini, eklemesiyle oldukça konuşulacak olan Facebook, yine gündem konusu olacak gibi gözüküyor.

Aşağıdan eklenen bu yeni efektlerin tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu