Mayıs
21
2017
Donanım
0
405

Microsoft'un Surface dizüstü bilgisayarı sızdırıldı

Microsoft'un Surface dizüstü bilgisayarı sızdırıldı

Microsoft'un tanıtmayı planladığı Surface dizüstü bilgisayarına ait, fotoğraflar sızdırıldı.

Microsoft'un Salı günü New York'ta büyük bir etkinliği var ve önemli bir duyurusu tanıtımdan önce sızdırılmış olabilir. Amerikalı teknoloji devinin tanıtmayı planladığı bir diz üstü bilgisayarın, fotoğrafları internette dolaşıyor.

WalkingCat takma adlı bir Twitter kullanıcısı, Twitter üzerinden Platinum, Burgundy, Cobalt Blue ve Graphite Gold olmak üzere dört renkte Microsoft’un yeni dizüstü bilgisayarlarını paylaştı ve özellikleriyle ilgili daha fazla bilgi verdi.

Resimler, cihazın eğimli bir tasarıma, arka tarafta 14.47mm kalınlığa, ön tarafta 9.9mm'ye kadar inceliğe sahip olduğunu gösteriyor. Görünüşe göre bilgisayar, 3,4 milyon piksellik bir 13,5 inç ekrana sahip olacak. Klavye Alcantara'dan yapılırken sentetik bir süet ve daha önce Microsoft Surface Pro klavye kapakları için kullanılan malzeme kullanılmış.

Cihazın bir tarafında USB ve kulaklık girişi olmak üzere üç bağlantı noktası ve diğer tarafında bir microSD kart yuvası var gibi gözüküyor. Surface bilgisayarın yazılım açısından, Windows 10 S'yi çalıştırması bekleniyor. Ancak şu anda fiyat konusunda hiçbir bilgi yok.

Popüler sızıntı kaynağı Evan Blass, Twitter'da ifade edilen Surface dizüstü bilgisayarının fotoğraflarını da yayınladı.

1493736228_screen-shot-2017-05-02-at-111305.png

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu