Mayıs
31
2017
Oyun
0
428

Mikrodalga fırın ile oyun oynayın!

Mikrodalga fırın ile oyun oynayın!

Youtube'ta birbirinden ilginç icatlar geliştirilmeye devam ediyor. iPhone'dan yapılan stres çarkı gibi oldukça ilginç icatlardan sonra oyun oynanabilen mikrodalga fırın ortaya çıktı!

Günümüzde eski elektronik cihazları daha işe yarar hale getirmek ve bir şeyler üretmek hemen hemen herkesin en büyük isteklerinden bir tanesi. Özellikle Youtube'ta oldukça popüler olan, deyim yerindeyse elektronik cihazların sınırlarını zorlayan bu akımdan mikrodalga fırın da nasibini aldı.

Youtube'da 4.5 milyondan fazla abonesi bulunan Colin Furze, yayınladığı bir videoda yemeğinizin ısınmasını beklerken oyun oynayabileceğiniz Play-O-Wave isimli mikrodalga fırınını tanıttı.

Normal bir şekilde çalışmasına devam eden mikrodalga fırın ile hem yemeğinizi ısıtabiliyor, hem de uzun zamandır oynamak istediğiniz eski oyunları oynayabiliyorsunuz.

 17-05/29/mikrodalga-firininizdan-oyun-oynayin.png

Gücünü mikrodalgadan alan bir ekrana sahip mikrodalga fırına ek olarak bir oyun kolu takılabiliyor. Ekran, mikrodalganın içindeki elektromanyetik dalgalardan dolayı cihazın içine yerleştirilemiyor. Bu yüzden mikrodalga kapağının önünde bulunuyor.

Cihazın normal bir şekilde çalıştığını ispatlamak için yemeğini ısıtırken eski bir atari oyununu oynayan Furze'den anlaşıldığı kadarıyla yemeğinizin ısınmasını beklerken mikrodalga fırında oyun oynamak oldukça keyifli.

Mikrodalga fırınınızdan televizyon izleyin!

Ayrıca videoda Furze atari oyununun sadece bir deneme olduğunu, ekranın istenilen her şekilde kullanılabileceğini belirtiyor. Her ne kadar bu icat çığır açıcı ya da insanların hayatını değiştirebilecek öneme sahip bir cihaz olmasa da bir mikrodalga fırının bu hale getirilmesi oldukça ilginç.

Elbette ki Colin Furze'nin bu icadı sadece eğlenceli bir video hazırlamak için oluşturulmuş bir cihaz ve herhangi bir şekilde satın alınması mümkün değil. Ancak mikrodalga fırına sahip olamasanız da cihazın nasıl çalıştığını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu