Ocak
31
2017
Oyun
0
435

Monster 2 Şubat’ta oyunseverlerle buluşmaya hazırlanıyor

Monster 2 Şubat’ta oyunseverlerle buluşmaya hazırlanıyor

Türkiyede oyun fuarı denilince ilk akla gelen fuarlardan biri olan Gaming İstanbul bu sene Canavarlara ev sahipliği yapıyor. 2-5 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan Gaming İstanbul, Monster Notebook’un katılımıyla heyecanlı turnuvalara ve çeşitli ödüllere ev sahipliği yapacak.

#monsterlarcanlanıyor Yarışmasının Ödülleri Sahiplerine Kavuşuyor

3 Şubat Cuma günü Gaming İstanbul ana sahnesinde, Monster’ın Facebook sayfası üzerinden #monsterlarcanlanıyor etiketiyle başlatıp düzenlediği yarışmanın kazananları ödüllendirilecek. Yarışmanın birincisi Monster Abra A5 V8.1.2 Oyun Bilgisayarı’nın, ikincisi FIFA 17’nin, üçüncüsü ise Overwatch oyununun Monster Notebook Kurumsal İletişim Müdürü Kayra Küpçü’nün takdimiyle sahibi olacak.

1485873985_1485871266monsterlarcanlanyoryarmabaladerii.png

Monster teknoloji sponsorluğunda gerçekleştirilen Gamecell Hive League of Legends maçlarının finallerini de oyuncular ana sahneden takip edebilecekler.

Gaming İstanbul oyun fuarında Gamecell standında oyuncular Monster oyun bilgisayarlarını yakından deneyimlemenin keyfini çıkartacaklar. Dört gün boyunca sürecek etkinliklerde oyuncular 2016 yılının en iyi oyunlarından olan Battlefield1, Doom, GTA 5, Dishonored 2, Titanfall 2, Call of Duty: Infinite Warfare, Watch Dogs 2 ve daha birçok oyunu Monster Notebook’lar üzerinde denerken, düzenlenen yarışmalarda çeşitli ödülleri de evlerine götürebilecekler.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu