Haziran
2
2017
Oyun
0
466

Need for Speed Payback duyuruldu!

Need for Speed Payback duyuruldu!

Electronic Arts, yayınlandığı bir video ile birlikte Need for Speed: Payback'i resmi olarak duyurdu. Böylelikle oyuna ait ilk bilgiler, görseller ve detaylar da yayınlandı.

Electronic Arts, beğenilen yarış serisi olan Need for Speed'i, 20. yılında (2014) seriye ilk defa ara vererek Need for Speed serisi adına yepyeni bir başlangıç yapma kararı almıştı.

Bu karar sonrasında ise seriye yeni bir başlangıç yapan Need for Speed'i geliştirmeye başlamıştı. 2015 senesinin sonunda ise reboot olarak oyunu PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için piyasaya sürmüştü.

Kısaca Need for Speed, küllerinden yeniden doğmuştu ve oyuncu kitlesinin de gönlünü çalmıştı.

Tüm bu gelişmelerin ardından ise Electronic Arts, her sene piyasaya yeni bir Need for Speed oyunu sürme kararından vazgeçerek, etkili bir şekilde ve tam bir biçimde yeni bir Need for Speed oyunu ile oyuncuları buluşturmayı hedefledi.

Electronic Arts, bugün yayınladığı bir video ile birlikte yeni oyunu olan Need for Speed: Payback'i resmi olarak duyurdu.

Ghost Games'in geliştirdiği Need for Speed: Payback, 10 Kasım 2017 tarihinde PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için piyasadaki yerini alacak.

İşte Need for Speed: Payback!

Need for Speed: Payback nasıl bir oyun olacak?

Fortune Valley'de geçecek olan oyun, sokak yarışlarının hüküm sürdüğü yeraltı dünyasında, bir ihanetle bölünen ekibin hayatını konu alacak.

 

Şehirdeki tüm kumarhanelere, suçlulara ve aynasızlara hükmeden adi bir Kartel lideri olan Kasa'yı devirmek için ve ihanetin bedelini ödetmek için bir intikam arayışıyla tüm hikaye başlıyor.

 

Yarışçı Tyler, Şovmen Mac ve Dümenci Jess'in dünyasına dalarak, birbirinden zorlu ve farklı etkinliklerde, Valley'daki saygınlığı toplayarak ve intikam ateşi ile de Kasa'yı devirmeye çalışacağız.

 

17-06/02/nfsde-pc-us-ca.jpg Ya modifikasyon ve aracınız?

Need for Speed: Payback'te en önemli silahımız arabamız ve yarışlardaki başarımız, gücümüz olacak. Hızlı ve Öfkeli serisine kıyasla aracı kullanan kadar, Need for Speed'e özgü olarak aracınız özelliği de çok önemli olacak.

Bu yüzden Need for Speed: Payback'te, şimdiye kadar hiçbir NFS oyununda görülmemiş modifikasyon çeşitleri bu oyunda yer alacak. Bu sayede daha güzel gözüken ve daha güçlü performansa sahip araçlar tasarlayabileceksiniz.

Araç modifiye özellikleri, bir önceki Need for Speed oyununa kıyasla daha fazla seçenei sizlere sunacak.

17-06/02/nfs_payback_reveal_01.jpg

Vee geriye kalanlar...

 

- Race, Drift, Off-Road, Drag ve Runner olmak üzere her biri birbirinden farklı beş yarış klasmanı olacak. Buna göre ince performans ayarları çekerek tüm yarış, görev ve meydan okumalarda rakiplerinize karşı mücadele edeceksiniz.

 

- Dünyanın farklı yerlerinde kaderine terk edilmiş arabaları keşfederek ve hayalinizdeki mükemmel arabayı sıfırdan inşa edeceksiniz.

 

- Yedek parça piyasasındaki en gösterişli parçaları kazanacak, satın alabilecek, toplayacak ve birden çok arabayı ustalıkla modifiye ederek onlardan mükemmel sürüş makineleri yaratacaksınız.

 

17-06/02/nfs_payback_reveal_05.jpg

 

- Bu sürüş aksiyonu fantezisini sonuna kadar yaşayın: Oynanabilir üç farklı karakterle her an patlamaya hazır aksiyon dolu bir maceraya atılın; bu üç karakterin her biri birbirinden farklı, ancak hepsinin amacı aynı: İntikam. Tyler, Mac ve Jess tüm zıtlıklarına karşın mücadeleyi dengelemek için bir araya geliyor ve Kasa’yı devirecek olan son yarışa katılıyor. Her zaman tırmanan bir gerilimle polislerle kapışın; şehirde rakiplerinizle yarışın; dağlar, kanyonlar ve çöller arasında yolda ya da yol dışında direksiyon sallayın.

 

- Yüksek bahis rekabeti: Her şeyiyle yepyeni Riske Karşı Ödül oyun deneyimiyle, hızınızı alın ve büyük kazanın. Yüksek gerilimli polis kovalamacaları geri döndü; yani kaybedecek çok şey var. Campaign etkinliklerinde şöhretinizi riske atarak Autolog önerileri aracılığıyla arkadaşlarınıza veya potansiyel rakiplerinize meydan okuyun ya da klasik çevrimiçi puan tablolarında kafa kafaya yarışın.

17-06/02/nfs_payback_reveal_04.jpg

 

Need for Speed: Payback'in 10 Kasım 2017 tarihinde PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için piyasadaki yerini alacağını yeniden hatırlatalım.

 

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu