Haziran
11
2017
Oyun
0
385

Need for Speed Payback'in oynanış videosu yayınlandı!

Need for Speed Payback'in oynanış videosu yayınlandı!

2 Haziran 2017 tarihinde karşımıza çıkan Need for Speed serisinin yeni oyunu olan Need for Speed Payback için EA Play sırasında oyuna dair oynanış videosu yayınlandı.

Elctronic Arts, beğenilen yarış serisi olan Need for Speed'i, 20. yılında seriye ilk defa ara vererek Need for Speed serisi adına yepyeni bir başlangıç yapma kararı almıştı.

Bu karar sonrasında ise seriye yeni bir başlangıç yapan Need for Speed'i geliştirmeye başlamıştı. 2015 senesinin sonunda ise Need For Speed 2015 olarak oyunu PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için piyasaya sürmüştü. Yani kısaca Need for Speed, küllerinden yeniden doğmuştu...

Geçtiğimiz günlerde ise Electronic Arts yayınladığı bir video ile birlikte Need for Speed serisinin yeni oyunu olan Need for Speed: Payback'i resmen duyurmuştu.

Need for Speed Payback Oynanış Videosu Yayınlandı!

Geçtiğimiz saatlerde yapılan EA Play etkinliğinde ise oyuna dair bir oynanış videosu yayınlandı. Yayınlanan bu video gerçekten oyunu çok daha net görmemizi sağladı.

Çıkışını 10 Kasım 2017 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için gerçekleştirecek olan oyunun Project Scorpio desteği konusunda henüz herhangi bir bilgi elimize ulaşmadı. Fakat umuyoruz ki oyunu Project Scorpio üzerinden de oynayabiliriz.

Dilerseniz daha fazla uzatmadan EA Play sırasında yayınlanan oynanış videosuyla sizleri baş başa bırakalım.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu