Haziran
5
2017
Güncel
0
349

Netflix'in ilk Türk dizisinde hangi ünlü isim oynayacak?

Netflix'in ilk Türk dizisinde hangi ünlü isim oynayacak?

Netflix'in ilk Türk dizisi için oyuncu kadrosu belli olmaya başladı!

Netflix platformu, geçtiğimiz günlerde özel bir sunum yapmıştı ve bu sunumda platform için özel olarak hazırlanan ilk Türk dizisini duyurmuştu. .Dizinin süper güçleri olan bir karakter üzerine odaklanacağını söyleniyordu.

Dizinin konusuysa şu şekilde: Genç bir adam, özel güçlere sahip olduğunu keşfeder. Şimdi İstanbul’u yok etmek isteyen karanlık güçlere karşı, şehri ve tüm insanlığı korumak için elindeki bu güçleri kullanmayı öğrenmesi gerekmektedir. Bu yolculukta kendisine yardım edecek arkadaşlarıyla harekete geçmekten başka çaresi yoktur. Bugün ise dizinin başrol oyuncusuna dair kesin olmasa da bir haber ortaya çıktı. Hürriyet köşe yazarı Onur Baştürk, Netflix'in ilk Türk dizisi için Çağatay Ulusoy'a teklif götürdüğünü köşesinde yazdı.

1496661022_cagatayulusoy3.jpg

Onur Baştürk'ün yazısına göre dizinin konusu hem günümüz hem de Osmanlı döneminde geçecek. Çağatay Ulusoy'un süper güçlere sahip olacağı ve kendini bir anda Osmanlı döneminde bulacağı belirtilmiş. Dizinin büyük bir prodüksiyon olacağı ve sadece Türkiye değil, diğer ülkelerde de ilgiyle karşılanması için gerekli adımların atılacağı belirtildi.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu