Haziran
11
2017
Mobil
0
303

Nokia 9 Amerika onayı aldı!

Nokia 9 Amerika onayı aldı!

Nokia 9 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Cihazın Amerika'daki satışının önünü açan FCC sertifikasını almasıyla birlikte piyasaya çıkış tarihi oldukça yaklaşmış görünüyor.

HMD Global'in yeni amiral gemisi Nokia 9'un GeekBench skorları ve prototipinden sonra şimdi de FCC sertifika bilgileri ortaya çıktı. FCC sertifikası, hem cihazın ABD'de satışını onaylıyor hem de cihazla ilgili yeni bilgiler veriyor

Nokia 9 ABD onayı aldı!

Nokia 9 ile ilgili daha önce sızdırılan GeekBench testi sonuçlarına göre cihazın Snapdragon 835 yonga setine sahip 4GB ve 8GB RAM kapasiteli varyasyonları olduğu ortaya çıkmıştı.

17-06/11/nokia-9.jpg

Nokia 9 şimdi FCC sertifikasına da sahip. Bu belge cihazla ilgili NFC ve Bluetooth 4.2 desteği dışında pek fazla teknik detay vermiyor. Ancak TA-1004 model ismine sahip Nokia 9'un GSM ve CDMA'yı desteklediğini gösteriyor. FCC'nin bir ABD sertifika yetkisi olması şirketin Nokia 9 için ABD lansmanı üzerinde yoğunlaştığını gösteriyor. Önceki modeller için böyle bir çabası yoktu. 

17-06/11/nokia-9-fcc-sertifika.jpg

Potansiyel olarak 700 dolar (ABD) ve 750 euro ( Avrupa) fiyat etiketine sahip  bir amiral gemisinin dünyanın en büyük akıllı telefon pazarlarından birisini görmezden gelmesi düşünülemezdi. Nokia 9'un 4GB veya 8GB RAM, Snapdragon 835 işlemci, 5.3 inç QHD ekran, 64GB depolama alanı ve 13MP çözünürlüğünde çift lensli bir kameraya sahip olması bekleniyor.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu