Mart
24
2017
Mobil
0
344

Note7 için son kez güncelleme yayınlanacak!

Note7 için son kez güncelleme yayınlanacak!

Samsung, Galaxy Note7 için son kez güncelleme yayınlayacağını açıkladı. Peki, Note7 için gelecek olan güncellemenin içeriği ne olacak?

Patlama olayları ile geçtiğimiz yıla damgasını vuran Note7, Samsung'a çok pahalıya mal olmuştu. Satışını durduran ve satılan Note7'lerin geri çağırılması konusunda titiz davranan Samsung, kriz yönetimini başarılı bir şekilde gerçekleştirmişti. Ancak kullanıcıların bu konuda Samsung kadar titiz davranmadığı ortaya çıktı.

Samsung, operatörler aracılığı ile bazı bölgelerde Note7 için zorunlu otomatik yüklenen güncelleme yayınlamıştı. Bu güncelleme ile Note7'nin şarj seviyesi %50'de sabitleniyordu. Ancak bu girişimlerin bile kullanıcıları caydırmadığı yetmediği ortaya çıktı.

Samsung şimdi de Note7 için son kez güncelleme yayınlayacak. Note7'ye OTA üzerinden zorunlu olarak yüklenecek olan bu güncelleme ile Note7'nin şarj edilme özelliği durdurulacak. Ayrıca güncelleme ile Note7'ler kullanıma tamamen kapatılacak. Eğer Note7 sahibiyseniz otomatik olarak yüklenen bu güncelleme sonrası cihazınızı asla kullanamayacaksınız.

Tabii Note7'yi kullanmak için CFW yükleyebilirsiniz. Ancak CFW yükledikten sonra cihazda meydana gelecek hiçbir sorundan Samsung sorumlu olmayacaktır.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu