Haziran
8
2017
Oyun
0
439

Overwatch'tan bol deneyimli haftasonu!

Overwatch'tan bol deneyimli haftasonu!

Blizzard, Overwatch oyunun birinci yılı kapsamında oyuncularını memnun edecek etkinlikler gerçekleştirmeye devam ediyor. İşte, duyurulan haftasonu etkinliğinin detayları.

Blizzard, dünyaca popüler oyunu Overwatch’un birinci yıldönümünü şereflendirecek etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Duyurulan yeni etkinlik, deneyimini yükseltmek isteyen oyuncuları oldukça memnun edecek.

Overwatch’tan birinci yaş etkinlikleri

8-12 Haziran tarihleri arasında PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında, yani platform fark etmeksizin Overwatch oynayanlar iki kat XP (deneyim puanı) ile ödüllendirilecekler. Ayrıca bu daha hızlı ilerleme sayesinde, her zaman bulamayacağınız Yıldönümü temalı loot box ve ödülleri kazanma şansınız da artacak. Blizzard bu çifte deneyim etkinliğinde maçta harcanan zaman, maç bitirme, kazanılan madalyalar ve daha fazlasının sağladığı puanların ikiyle çarpılacağını ancak sadece günün kazanılan ilk maçından elde edilen 1,500 puanın sabit kalacağını ifade ediyor.

17-06/07/overwatch-double-xp-sdn-02.jpg

Özellikle de edinmesi oldukça zor olan legendary skin’leri düşürmek oldukça memnun edici olacaktır. 23 Mayıs’tan bu yana devam eden kutlama etkinlikleri ile oyuna 11 efsanevi karakter görünümü de dahil 100’den fazla kozmetik öğe eklendiğini not olarak düşelim.

Bu fırsat kesinlikle kaçmaz Overwatch oyuncuları!

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu