Mart
18
2017
Mobil
0
249

Parlak siyah Galaxy S8 ve S8+ yanyana!

Parlak siyah Galaxy S8 ve S8+ yanyana!

Samsung'un amiral gemisi akıllı telefon modelleri Galaxy S8 ve Galaxy S8+'nın parlak siyah renk seçenekleri yanyana görüntülendi. Bu görsel ile aradaki boyut farkını da görebilirsiniz.

Samsung Galaxy S8 ve onun büyük boyutlu varyantı söz konusu olduğunda, Samsung'un bizi şaşırtacak hiçbir şeyi kalmadı diyebiliriz. Tanıtımı uzatılan Android amiral gemisi telefonun tüm bilgileri ve tasarımı sızdırıldı. Bu yüzden bu yeni sızıntı da çok fazla şaşırtmayacaktır.

Daha önce Galaxy S8’in parlak siyah rengine ait görseller görmüştük. Şimdi aynı renk seçeneği ile Galaxy S8 ve S8 Plus modellerinin yanyana görüntüleri yayınlandı. Galaxy S8 Plus'in normal S8'den ne kadar uzun olduğuna bakarak yardım edemiyoruz ancak sızdırılan boyutların doğru olacağını düşünüyoruz.

Galaxy S8 ve S8 Plus'ın duyurusunun, sadece 11 gün içinde olması bekleniyor. Telefonların 29 Mart tarihinde Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılıp 24 Nisan ile 28 Nisan arasında satışının gerçekleşmesi bekleniyor. Ancak Avrupa için 21 Nisan'da yayınlanması da bir ihtimal olarak görülüyor.

Aşağıda yanyana göreceğiniz parlak siyah Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ı inceleyebilirsiniz.

 

Sonraki sayfalarda daha önce sızdırılan parlak siyah Galaxy S8’i inceleyebilirsiniz.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu