Mayıs
5
2017
Güncel
0
295

Paykasa Kart Birimi Nedir? Astropay Kart Fiyatları Nelerdir?

Paykasa Kart Birimi Nedir? Astropay Kart Fiyatları Nelerdir?

Paykasa kart para birimi Euro'dur. Bu kartta uluslar arası kimliği nedeniyle kullanılacak para birimi Euro olarak tercih edilmiştir.

Dünyanın herhangi bir ülkesinde elinizde bulunan pin kodu ile rahat ve güvenli bir şekilde, online mağazalar üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Elinizde bulunan kart ile Türkiye sınırları içerisinde herhangi bir ulusal online mağazadan da, alışveriş yapma imkanına ve bu alışveriş neticesinde, paykasa ile elde ettiğiniz ön yükleme bedeli ile ödeme yapma şansına sahip olabilirsiniz.

Kartın kullanımında geçerli olan para biriminin Euro olduğu asla unutulmamalıdır. Yanlışlık ile ya da dalgınlık ile farklı bir mağazadan yani farklı bir paykasa birimini kullanan mağazadan alacağınız ürünün veya hizmetin karşılığında ödeyeceğiniz para biriminin, Euro olduğunu asla unutmamalısınız. Ödeme işleminden önce, sepete eklediğiniz ürünlerin bedelini, karşı tarafa aktarılacak para birimini ve sizin harcayacağınız para birimini mutlaka kontrol etmelisiniz. Alışveriş esnasında kullanılan para birimi Euro olmak ile birlikte, bu kartın satın alınması esnasında da ödeyeceğiniz bedel Türk lirası olacaktır. Türkiye'de elektronik kartların satış işlemleri ve satış sonrası hizmetleri konusunda hizmet veren yetkili temsilcilere, paykasa satın al ya da paykasa kart satın al işlemlerinde ödeyeceğiniz para birimi Türk lirası olacaktır.

Astropay Kart Fiyatları Nelerdir?

Astropay kart fiyatları olarak karşınıza farklı seçenekler çıkmaktadır. Satın alacağınız kartlar için ödeyeceğiniz bedeller ya da sizlerin karşısına standart paketler halinde çıkarılacak olan bedeller, minimum 10 dolar başlamaktadır. Alabileceğiniz en yüksek astropay kart bedeli, yetkili temsilcilerinin elinde bulunan paketlere göre değişiklik göstermekte olup, genelde karşılaşacağınız maksimum değer 1.000 Eurodur. 10 dolaar ile 1.000 dolar aralığındaki değerlerde kart satın alma işlemlerini yapmanızda mümkündür. 15 dolar, 20 ya da 25 dolar, 100, 150, 200 ya da 250 dolar veya 500 dolar değerinde Astropay kart satış işlemleri de yapılmaktadır.

Hangi paketi satın alacağınıza karar verecek olan tek yetkili sizsiniz. Yapacağınız alışverişlerde yani bu alışverişlerin karşılığında ödeyeceğiniz Astropay kart bedellerde kat satın alma mantığı üzerine hareket etmelisiniz.

Tekrar kullanırım ya da bütçemde para var veya elimde para var, yüksek miktarlı kart alayım, birkaç sefer kullanırım şeklindeki bir düşünce anlamsız olacaktır.

Paykwik Kart ve satın alma incelemesi

500 Euro değerinde bir paykwik kart alarak, bu kartın içerisinde bulunan 500 Euroyu, 10 Euro olacak şekilde 50 seferde kullanmanız ya da 250 Euro olacak şekilde iki seferde kullanmanız mümkün değildir. Kartlar tek kullanımlıktır. Bir defa Paykwik kart içerisinde bulunan parayı ödeme amacıyla işlem yaptığınızda yani pin kodunu devreye aldığınızda, kart otomatik olarak iptal olacaktır.

Aynı mağazadan ya da farklı mağazadan aynı gün içerisinde ya da paykwik değişik günler içerisinde bu kartı bir kez daha kullanma şansınız yoktur. Bu uygulama Paykwik al kartın ortaya çıkış amacına ya da kullanış amacına veya güvenlik ilkelerine aykırıdır.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu