Temmuz
8
2017
Oyun
0
3,375

Playerunknown's Battlegrounds ertelendi!

Playerunknown's Battlegrounds ertelendi!

Dünya çapında büyük bir hayran kitlesi bulunan Playerunknown's Battlegrounds, maalesef beklenen tarihte tam sürüme geçemeyecek. Brendan Greene kararın sebebini açıkladı.

Steam tarafından erken erişime sunulan Playerunknown's Battlegrounds yoğun ilgiyle karşılaştı. Öte yandan sadece 3 ayda 4 milyonluk satış gerçekleştirilen oyunun çıkış tarihinin ertelenmesi birçok oyuncuyu derinden .

Playerunknown's Battlegrounds yıl sonuna kaldı!

Playerunknown’un ta kendisi olan Brendan Greene, Playerunknown's Battlegrounds oyununun belirtilen zamanda çıkamayabileceğini paylaşmış durumda. Gecikmenin sebebi olaraksa, ekibin kendisini belirli bir tarihe odaklanmasının oyunun vadettiklerini sunamaması veya topluluk tarafından hayal kırıklığıyla karşılaşmasına yol açabilme ihtimali gösteriliyor.

17-07/07/playerunkowns-battleground-cikis-tarihi-erteleme-sdn-02.jpg

Daha önce 23 Mart tarihinde başlayan erken erişimden 6 ay sonra tam sürüme geçirileceği ifade edilen Playerunknown's Battlegrounds için yeni çıkış tarihi olarak, 2017 yılının dördüncü çeyreği açıklandı. Bu süre zarfında Greene, oyunculara haftalık ve aylık güncellemeler sunmayı ihmal etmeyeceklerini vurgulayarak yüreklere su serpiyor.

Çıkışından sadece 3 gün sonra 11 milyon dolarlık gelir elde etme başarısı gösteren Playerunknown's Battlegrounds, şu anda Steam’in en popüler oyunlarının başında geliyor.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu