Haziran
2
2017
Oyun
0
348

PlayStation 4 için yeni renk seçeneği!

PlayStation 4 için yeni renk seçeneği!

Sony PlayStation 4 Slim almak isteyenlerin artık siyah ve beyazın dışında yeni bir renk seçeneği daha olacak. İşte, oldukça şık duran o yeni renk seçeneği.

Sony PlayStation 4 (PS4) yeni bir renk seçeneği ile karşımıza çıkacak ve tahmin ediyoruz ki bu seçenek oldukça .

Altın renkte PlayStation 4!

ABD merkezli Target mağazasında çalıştığını belirten bir Reddit kullanıcısı tarafından çekilen fotoğraf ile altın sarısı renginde bir PS4 Slim ortaya çıktı. Ayrıca Walmart’ta bir müşterinin de ürünü satın alma girişiminde bulunduğu ancak bunu başaramadığı ifade ediliyor. Ayrıca altın renkte bir DualShock 4 oyun kumandasının da Best Buy sitesinde gözükmesi sızıntılara tuz biber ekti. Konsol şu haliyle  adeta C-3PO'yu andırıyor.

17-06/02/sony-playstation-4-ps4-gold-sdn02.jpg

Oyun konsolunun 9 Haziran tarihinde piyasaya sürüleceği belirtilirken, kutunun üzerinde 1 TB ibaresinin yer alması, bu yeni rengin 500 GB seçeneğinin olmaması ihtimalini akıllara getiriyor. Bu arada ufak bir not düşelim; Eylül ayında çıkışını gerçekleştiren PS4 Slim’e Buzul Beyazı renk seçeneğinin geçtiğimiz Ocak ayında gelmişti. SOny bu rengi hangi şekilde adlandıracak merak ediyoruz.

Sony şimdilik PS4 Slim için sunacağı yeni renk seçeneği konusunda sessizliğini koruyor ancak şirket “sürprizi” 12 Haziran Pazartesi günü gerçekleştireceği E3 sunumuna saklıyor olabilir. Bakalım Sony, E3 için başka neler hazırladı?

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu