Haziran
1
2017
Teknoloji
0
3,713

Samsung Gear VR ile UFC izlenebilecek!

Samsung Gear VR ile UFC izlenebilecek!

Samsung tarafından yapılan resmi açıklamayla UFC, X-Games ve Live Nation ile Gear VR için partnerlik anlaşması yapıldığı duyuruldu. Peki anlaşma Gear VR'a neler getirecek?

Samsung tarafından yapılan resmi açıklamaya göre Gear VR desteği için UFC, X-Games ve Live Nation ile partnerlik anlaşması imzalandı. Anlaşmaya göre önemli etkinlikler Gear VR sahipleri tarafından sanal gerçeklik desteğiyle izlenebilecek.

Maçlar ya da konserler nasıl izlenecek?

Öncelikle bu durumda iki seçeneğimiz bulunuyor. İlk etapta halihazırda Gear VR sahipleri için VR Live Pass hizmetinin ücretsiz olarak verileceğini belirtelim. VR Live Pass on Gear VR adı verilen etkinlikler de Haziran ayının başından itibaren Gear VR sahipleriyle buluşacak. Kullanmak için Samsung'un VR uygulamasını çalıştırmanız yeterli.

17-05/30/ufc-sdn-1496103141.png

VR Live Pass adı verilen bu servis sayesinde Gear VR kullanıcıları canlı eğlence etkinliklerini, çeşitli performansları ve UFC dövüşlerini sanal gerçeklik desteği ile izleyebilecek. Bununla birlikte Samsung, Gear VR platformunu 45 yeni ülkede de kullanılabilir hale getirecek.

VR Live Pass sayesinde ilk etapta UFC 212: Aldo vs Holloway müsabakası izlenebilecek. Bununla birlikte X-Games Minneapolis de izlenebilecek etkinlikler arasında. Son olarak da Amerika Birleşik Devletleri'nde düzenlenecek bir etkinlikle Dünya'nın dört bir yanından katılan müzisyenlerin konserleri yer alacak.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Etiket bulutu