Haziran
27
2017
Mobil
0
370

Samsung ödül yağmuruna tutuldu!

Samsung ödül yağmuruna tutuldu!

Samsung Galaxy S8 için yayınlanan reklam filmi ile başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali'nde boy gösteren reklam filmi ödüle doydu!

Samsung, Galaxy S8 için yayınlamış olduğu reklam filmleriyle oldukça konuşulmuştu. Oldukça eğlenceli ve farklı bir reklam filmi ile yeni amiral gemisini gün yüzüne çıkartan Samsung, bu konuda ödül yağmuruna tutuldu.

Samsung, ödül yağmuruna tutuldu!

Galaxy S8'in en ilginç reklamlarından biri ise devekuşunun başrol oynadığıreklamını gösterebiliriz. Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali'nde boy gösteren bu reklam filmi tam yedi adet ödüle layık görüldü.

Adeta ödül yağmuruna tutulan, Samsung'un reklam filmi görsel etki, animasyon ve benzeri kategorilerde üç altın, iki gümüş ve iki bronz madalya ile ödüllendirildi.

17-06/26/samsung-deve-kusu-reklam-filmi-shiftdelete.jpg

Samsung Gear VR cihazı üzerine odaklanan devekuşlu reklam filmi ile kullanıcıların yüzünü güldüren Samsung, reklamda Gear VR ile uçmayı öğrenen bir devekuşunun komik çapalarını konu edinmişti. Aşağıdan yedi ödüle layık görülen bu reklam filmini izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz!

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu