Haziran
10
2017
Mobil
0
351

Samsung, yeni internet tarayıcısını güncelledi!

Samsung, yeni internet tarayıcısını güncelledi!

Samsung, yeni internet tarayıcısı için önemli bir güncelleme yayınladı. Yayınlanan önemli güncelleme ile birlikte teknoloji devi, kullanıcılarına kaliteli bir deneyim sunacak!

Samsung'un kendisinin geliştirmiş olduğu yeni internet tarayıcısına bugün önemli bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme ile birlikte hangi yeni özellikler eklendi?

Samsung Internet Browser güncellendi!

Samsung'un Android kullanıcıları için geliştirdiği internet tarayıcısı bildiğiniz üzere kısa bir süre önce çıkışını gerçekleştirmişti. Çıkışını gerçekleştirmesinin ardından kullanıcılara kaliteli bir internet tarayıcısı deneyimi sunan Samsung, birçok hata ile karşı karşıya kalmıştı.

Ortaya çıkan hataları ve görülen eksikleri gideren bir güncelleme yayınlayan Teknoloji devi, yeni CloseBy uzantısını tarayıcısına ekledi. Bu uzantı ile beraber kullanıcılar, çevreleri hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilecekler. CloseBy uzantısının ile gelen yenilik sayesinde kullanıcılar fiziksel verilere yakınlaştıkları zaman bildirim alacaklar.

17-06/10/samsung-internet-tarayicisi.PNG

Örneğin bir otobüs durağının önünden geçtiğiniz zaman CloseBy bunu algılayacak ve gelen bildirime tıklayarak otobüs kalkış saatlerini rahatlıkla öğrenebileceksiniz.

Oldukça kullanışlı olan bu özellikle ile kullanıcılara farklı bir deneyim sunmayı hedefleyen Samsung, QR kod okuyucusunu da uygulamasına ekledi. 

Eklentiler kısmından kolayca etkinleştirilebilecek QR kod okuyucusu sayesinde, tarayıcısınızı kapatmadan hızlı bir şekilde okuma işlemini gerçekleştirebileceksiniz.

17-06/10/samsung-internet-tarayicisi-qr-shiftdelete-1497111119.jpg

Samsung DeX desteğini de bünyesine katan internet tarayıcısında artık yeni sekme açar gibi farklı tarayıcıları da bir arada kullanabileceksiniz. Fakat üzücü bir haberimiz var ki DeX desteği yalnızca Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus kullanıcıları için kullanılabilir olduğunu da belirtelim.

Son olarak ise  motoru Chromium 51.2704' güncellendi. Bu güncelleme sayesinde internet tarayıcınız üzerinden üçüncü parti uygulamaları kolaylıkla kurabileceksiniz.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu