Mayıs
31
2017
Oyun
0
431

Sevilen oyun mobil platformlara geliyor!

Sevilen oyun mobil platformlara geliyor!

Sevilen yarış oyunu mobil platformlara geleceği duyuruldu. Pistlerin tozunu attırma şansını mobil kullanıcılarına sunacak olan yetkililer verdiği haber ile birlikte oyuncuları çoşturdu!

oyuncuların beğenerek oynadığı bir oyun daha mobil platformlara taşınıyor. 90'lı yılların başarılı TOCA serisinin dokuzuncu oyunu olan Grid Autosport, ilerleyen zaman içerisinde Android ve iOS platformaları için çıkışını gerçekleştirecek.

Haftanın Android Oyunları - 28 Mayıs Grid Autosport Android ve iOS için geliyor!

2014 yılında çıkışını gerçekleştiren başarılı yarış oyunu, çıkışı gerçekleştirdiği o yıllarda Android ve iOS kullanıcıları için bir söz veren yapımcılar, verdiği bu sözü tutmaya hazırlanıyorlar.

17-05/28/grid-autosport.jpg

Feral Interactive tarafından geliştirilecek olan Grid Autosport'un mobil versiyonu üzerinde çalışmalar yürüten ekip, oyunun bazı yönleri ve birinci sınıf bir kalite de oyun geliştirmeleri için biraz daha zamana ihtiyaçları olduğunu kamuoyuna duyurdu.

İlk olarak iOS kullanıcıları ile buluşacak olan Autosport, daha sonrasında ise Android kullanıcıları için çıkışını gerçekleştireceği ortaya çıktı. Fakat iOS kullanıcıları için ise oyunun çıkış tarihi 3 ay ertelenmiş durumda. 

Kaliteli bir yarış oyunu deneyimi sunmak için ince eleyip sık dokuyan Feral Interactivce, bu konu üzerine oldukça titiz çalışıyor. Bakalım bizi nasıl bir oyun bekliyor?

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu